HARMAN KÜLTÜR VE SPOR ORGANİZASYON 1987 Yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası kültür ve spor organizasyonu tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile hizmet veren bir kültür organizasyondurHARMANFOLK her yıl Türkiye nin her bölgesinden sanatsal ve sportif grupların yurt dışı organizasyonlarını yapmaktadır. HARMANFOLK I.O.V ( International Folklore Organization) un I.G.F turkiye temsilcisi  ve C.I.D. uyesi WIFOLK ( World Folk Festival org.)Türkiye temsilcisidir ve Ülkemizi temsilen halk oyunları gruplarını Harmanfolk tan istemektedirler.

OKULUNUZ kultur aktivitelerinden HALK OYUNLARI, MÜZİK, KORO, RITIM VE MODERN DANS gruplarının yurt dışı festival organizasyonlarını ve dilerseniz hem çalıştırıp hem yurt dışı festival organizasyonlarını yapabiliriz. Kendi ilçenizde uluslararası festival gerçekleştirebiliriz.festivallere katılım donemleri : NISAN-MAYIS-HAZIRAN-TEMMUZ. Dilediğiniz ülkede dilediğiniz şartlarda sizlerin gruplarını festivallere götürür ve aktivite ve gösteri yapma olanağı tanır ve güvenilir şekilde ülkemize gelmenizi sağlar.festivaller ile ilgili bilgi isteyiniz.

 BU YIL GIDECEGIMIZ FESTIVAL VE AKTIVITELER ( KATILABILIRSINIZ )

 SUBAT  .. MALTEPE  5 CESMELER AKTIVITE DANS MUZIK

6- 9  NISAN  SELANIK  SIRTAKI HASAPIKO ZEYBETIKO  WORKSHOP taverna ve gezi.

25 NISAN DUNYA DANS GUNU  maltepe 5 cesmeler

20-26 MAYIS  kavala selanık manastır ohrıd  FESTIVAL gösteri performans

 29 MAYIS YIL SONU DANS RESITALI

 Temmuz  YER DOLDU ULUSLAR ARASI  ITALYA SAN MARINO  FESTIVALI 23 TEMMUZ  2017

GEZI YERLERI : BELGRAD LUBLIYANA-MILANO-PARIS AMSTERDAM-KOLN VIYANA BUDAPESTE USKUP

 TEMMUZ ULUSLAR ARASI  ISPANYA VALENSIYA FESTIVALI 11-23 TEMMUZ 2017

GEZI YERLERI :  ZAGREP-VENEDIK-BARSELONA-VALENSIYA CANNES-MILANO-BELGRAD

MAYIS ULUSLARARASI  MAKEDONYA OHRI GÖLÜ FOLK & MÜZİK FESTİVALİ  20 -27  MAYIS 2017 

 MAKEDONYA OHRID KULTUR FESTIVALI  ne ve kardeş okul projesine davet edildik. HALK OYUNLARI – MÜZİK – KORO - RESIM grupları ile festivale katılmayı düşünmekteyiz.  Festival *** turistik otelde kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği dahil kalınacaktır. Festivale  yurt dışından müzik ve koro  grupları katılmaktadır. Okulumuz kardeş okul projesi ile bir Osmanlı şehri olan  OHRI şehrinde  bulunan Türk okulu ile festival tarihlerinde eğitim programı uygulayacaktır.Dileyen velide aynı ücret ile gelebilir. Yolculuk deneyimli kaptanlar ve lüx otobüs ile çay, kahve, içecek, kahvaltı ikramları ile yapılacaktır. Gezi yerleri YUNANISTAN–SELANIK-KAVALA–MAKEDONYA–MANASTIR-OHRID-STRUGA ülkelerinin önemli şehirlerinde gezi olacaktır.

PROGRAM

21 MAYIS   :   21:00 İstanbul  hareket .Tekirdağ yemek molası,  gümrük-

22 MAYIS   :   07:00 kahvaltı molası SELANIK:09:30  SELANIK KALESI-BEYAZ KULE-ATATÜRK  EVI – MUZE. 12:00 Selanik ten ayrılış.

18:00 MAKEDONYA OHRID OTELE YERLEŞME SERBEST ZAMAM

 22-23-24-25 MAYIS FESTIVAL ve  GEZI PROGRAMI Osmanlı evleri çarsısı ve kalesi , St. John  ve  Kaneo kilisesi, antik kent ve tiyatro, St. Sophia kilisesi  , Kril ve Metodi anıtları,Türbe tarihi Çınar ağacı. Kardes okul ziyareti ( derslere girme ve okul aktiviteleri.

26  MAYIS   :   OhRI den otalden ayrılış. 12:00 MANASTIR ZIYARET MANASTIR GEZİSİ  Atatürk ün askeri lisesi –müze – ishak ağa  cami, siroko caddesi çarşı.15:00 MANASTIR dan ayrılış. 19:00 YUNANISTAN KAVALA ya varış şehir gezisi serbest zaman M. Ali Paşa’nın evi, Pargalı İbrahim Paşa’nın inşa ettirdiği su kemeri, Kavala Kalesi ve Osmanlı evleri, liman ve kordon boyunda yer alan Kavala’nın en popüler balık tavernalarında geleneksel lezzetler.

27  MAYIS   :   08:00   istanbul a varış.

ÜCRETİ KAPSAYAN HIZMETLER :KİŞİ BAŞI 390  EURO   Lux otobüs ve ikramlar, otelde  iki ve üç  kişilik odalarda konaklama +kahvaltı +öğle +  Akşam yemeği .rehberlik hizmetleri.

 TAKSITLER : OCAK :100 EURO ŞUBAT  : 100 EURO    MART : 100 EURO    NISAN : 90 EURO

ÜCRETİ KAPSAMAYAN HIZMETLER : Öğrenciye ve görevli öğretmenlere hizmet pasaportu çıkarılabilir. Yolculuk boyunca yiyecek ihtiyaçları. Çıkış fonu –– Veliler için yunanistan vize organizasyonu ve ücreti.

BILIM GEZI TURLARI NASA CERN TESLA MATEMATIKUM ANATOMI MUZESI DAHA NELER NELER

B  I  L  I  M   G  E  Z  I  turlarının amacı; Öğrencilerimizin  Görsel anlamda FİZİK- KİMYA - MATEMATİK  derslerini sevdirmek, pratik çözüm ve görsel  düşüncelerini geliştirmek, görerek kolay sonuçlara ulaşmasını sağlamaktır.

IZMIR UZAY KAMPI - ISVICRE CENEVRE CERN ATOM DENEYI - USA FLORIDA NASA UZAY USSU - ALMANYA MATAMATIKUM+LEGOLAND - HOLLANDA AMASTERDAM NEMO MATEMATIK BILIM MERKEZI+CORPUS INSAN ANATOMI  BILIMI MERKEZI     D E V A M I...

BILGI ICIN  :   BULENT UZUN  05322747973       REFERANSLARIMIZ

www.youtube.com/harmanfolk  www.facebook.com/harmanfolklor.genclikkulubu 

             ULUSLARARASI ITALYA VENEDIK MUZIK VE DANS FESTIVALI

                   KORO GRUPLARI   VE   SPOR ORGANIZASYONLARI

                                                                ANA SAYFA

Rasim pasa Mahallesi Macit Erbudak Sokak 34/1 Kadikoy - Istanbul - TURKEY
Tel : + 90 216 346 13 54    -   Fax : + 90 216 346 13 08
www.harmanfolk.com  -  harman@harmanfolk.com