HARMAN FOLK KULUBU UYE OL

MALTEPE HARMAN DANS MUZIK KAYIT OL TUM BILGILERE SAHIP OL

 

ULUSLARARASI BILIM VE TEKNOLOJI  TURU

A   N   A   S   A  Y  F  A

 

  HARMAN DANS MUZIK SPOR KULUBU :  Kurulduğu 1987 yılından bu yana HALK OYUNLARI DANS MÜZİK ve SPOR organizasyonları yapan SIVIL TOPLUM KURULUSU FOLKLOR KULÜBÜDÜR. 

HARMAN KULÜBÜMÜZ  1987 yılından bu yana Türkiye de ve yurtdışında uluslararası Folklor – Müzik- Dans ve birçok aktiviteler yapan bir kültür organizasyonudur. Ülkemizde birçok uluslararası organizasyonlar yaparak yurt dışından her yıl ülkemize yaklaşık 250 müzisyen-dansçı ve öğrencileri davet edip aktiviteler yoluyla ülkemizin tanıtımını yapmaktadır. 1994 yılından bu yana Avrupa, Asya ve Amerika’da toplam 72 amatör, profesyonel, Türk gecesi, Türk haftası ve uluslararası  folklor festivalleri düzenlemiştir.

 

KULÜBÜMÜZ YURT DIŞINDA :  UNESCO ya bağlı ( UNICEF)  bir çok kuruluşa üye olup Internasyonal organizasyon folklor I.O.V – C.I.D – WIFOLK – I.G.F  kuruluşuna  üye ve I.G.F kurulşunun Türkiye temsilcisi ve ARTISTIK dal yönetim kurulu üyesidir ve Amerika'da ilk kurulan Hars birliğine üyedir.

KULÜBÜMÜZ YURT ICINDE : Kültür bakanlığı, Gençlik ve spor bakanlığı, Türkiye halk oyunları federasyonu, İstanbul il spor müdürlüğüne baglı ( GENÇLIK KULUBU ve GENÇLIK ve SPOR KULUBU dur)  Bir çok uluslararası FOLKLOR – MUZIK- KORO – MODERN DANS – SPOR  organizasyonlar TÜRKİYE ve yurt dışında yapmaktadır.

 

AKTIVITELERIMIZ LINKLERIMIZ  : Uluslararası kültür festivalleri  - Okullar arası dans yarışmaları - Uluslararası ISTANBUL folklor –koro yarışması - Yurt dışı festival ve kültür turları Okullar Bilim turları Istanbul dans kursları Istanbul muzik kurslarıYurt dışı Otel Turk haftalarıBelediyeler kültür festivalleri - Türki  cumhuriyetleri festivalleri - Uluslararası dans SEMINERLERI  

-31.DONEMI KURS CALISMALARIMIZ : Hayalinizdeki oynamak istediğiniz HALK OYUNLARI , ( Zeybek- Karadeniz- halay Roman Ankara karşılama-Trakya- Oryantal, Sirtaki Zeybetiko LATIN DANSLARI DUNYA DANSLARI    (Tango, Salsa, Zumba,Flamenko) 

MUZIK KURSALRIMIZ : Baglama Ritm davul darbuka- Bateri - Gitar-Keman- Yan flut Bas gitar-Elektro Gitar   Hafta içi ,hafta sonu.BİRE BİR ÇALISMA  

MALTEPE SUBESI KURSLARIMIZ MALTEPE MERKEZDE CAMI ARKASI CARSI ICINDEDIR. 50 M2 AYNALI BALE SALONUMUZ --110 M2 AYNALI HALK OYUNLARI RITM SALONU VE 50 M2 MUZIK ATOLYEMIZLE SIZE HIZMET VERMEKTEYIZ..

Yaz kursları Cocuk Genc bale modern dans hip hop ritim satranc

KADIKOY SUBESI : Kadıkoy merkezde  Yeldegirmeninde özel butik dersleri  max 6 kişilik sınıflar Halk oyunları , tango, salsa, Düğün dansları. USKUDAR SELIMIYE de  max 20 kişilik gruplar acılacaktır. Pazartesi 19:00 Pazar 14:00 Halay horon zeybek  

 BEYKOZ KAVACIK SUBESI : 10 Eylül tarihinde 20 kişilik özel gruplar ile çalışmalar başlayacaktır.Halay horon modern dans zumba  Çocuk dansları ve müzik kursları

AZIZE  HOCA 0 542 663 82 40   KULUP TEL :   0 531 257 87 89

DUGUN DANS :  Özel istege baglı dersler yada kına düğün dansı GELIN-DAMAT DANSI halk oyunları modern dans lirik dans tango salsa

 YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMINATIDIR  2018 AKTIVITELERIMIZ

 * 8 MART 5 CESMELER DANS MUZIK PARTISI 120 KISI ILE YAPILDI  20:00 NOSTRA SAHNE -

**  1 NISAN  MODERN DANS OKULLARARASI HALK OYUNLARI YARISMASI ATASEHIR SILENCE KONGRE SAL. YAPILDI 20

             OKULDAN 450 OGRENCIYE PLAKET MADALYA SERTIFIKA KUPA VERILDI.. Okullar arası dans

 *** 26 MART MALEZYA EGITIM BAKANLIGI ILE 70 OGRENCIYLE EGİTİM DEGİSİM PROGRAMI YAPTIK .maltepe handan  

                  hayrettin anadlu meslek ve imam hatip lisesi ile

 **** 4-8 NISAN DA 20 DANSCI İLE UKRAYNA LVIV FESTIVALINE KATILDIK

 **** 21 MAYIS  TURKAN SAYLAN KULTUR MER. 32.YIL SONU ETKINLIKLERI ( 120 danscı ve muzisyenlerle gösteri )

 **** 25 HAZIRAN  BILIM VE GEZI TURU ( belgrat -lubliyana- venedik floransa - cannes - cenevre bern paris viyana budapeste)

**** 4  TEMMUZ BILIM VE GEZI TURU ( belgrat -lubliyana- venedik floransa - cannes - cenevre bern paris viyana budapeste)

 **** 27-31 AGUSTOS XVII . Uluslararası Avrasya Kultur festivali  29 AGUSTOS Turkan saylan kultur mer 21:00

  **** 1-3 EYLUL  Iznık uluslararsı kultur festivali.

 

2018 YURT DISI FEST. ORTA AVRUPA TURU ( BELGRAD PIRAN VENEDIK FLORANSA CENEVRE ZURIH VIYANA BUDAPESTE  ( 870 EURO)  OKULAR BILIMTURU CERN NUKLEER  ARASATIRMA MER. Dernekler -Kurumlar-gruplar-okullar-Muzik -Dans -Koro grupları tum dünyadaki kultur aktivitelerine ferdi -grup yada kurum adına festivallerde görev alın ÜLKEMİZİ tanıtalım. YURT DISINA gidecek DANS -MUZIK -KORO ve SPOR  ( futbol-basketbol-voleybol-hentbol vs.)  gruplarınızın organizasyonunu yapabiliriz. Genis bilgileri bizden alabilirsiniz.  1990 yılından bu yana

KATILDIGIMIZ YURTDISI FESTIVALLERI    2018   YURT DISI FEST  REFERANSLARIMIZwww.youtube.com/harmanfolk

2017 YAPTIGIMIZ FAALIYETLER GÖSTERİLER: İstege baglı yıl içi performans ve aktivite gösterileri dans ve müzik resitali  Yurt içi v Yurt dışındaki kültür festivallerinde öğrendiğiniz oyunları sergileme olanağı saglamaktayız. 

  DUNYA KADINLAR GUNU 2 MART PERSEMBE  üsküdar baglarbası kongre merkezi saat 20:00 ****MART dans muzik kaynasma partisi MALTEPE 5 çesmeler 5 mola bistro ( sirtaki grubu sertifika töreni)****13 MAYIS GELENEKSEL HARMAN YEMEGI DANS MUZIK ve ( muzik grupları sertifika töreni) ***4 HAZIRAN PAZAR MALTEPE TURKAN SAYLAN KULTUR MER. 31. ANADOLUYUN BEN DANS MUZIK 13.00-18.OO  ****5 TEMMUZ 58. AKSEHIR ULUSLARARASI FOLKLOR FESTIVALI    ***13 TEMMUZ 44 kişi italya fransa ispanya valensiya festivali ***24 TEMMUZ 43 kisi italya frans hollanda kultur fest.  *******30 AGUSTOS CUMHURIYET YURUYUSU VE ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI maltepe 5 çesmeler..

  USKUDAR KADIKOY KURSLARIMIZ    AKTIVITE RESIMLERIMIZ     2018 Yurt disi festivallierimiz   Yaz Cocuk kursları
Tel : + 90 216 346 13 54    -   Fax : + 90 216 346 13 08
BILGI ICIN  BULENT UZUN  05322747973  harman@harmanfolk.com

                          www.facebook.com/harmanfolklor.genclikkulubu    www.youtube.com/harmanfolk  

   10633 nolu Tursab uyesi zogo turizm  ile calismaktayız.

A   N   A   S   A  Y  F  A