HARMAN FOLK KULUBU UYE OL

MALTEPE HARMAN DANS MUZIK KAYIT OL TUM BILGILERE SAHIP OL

ULUSLARARASI BILIM VE TEKNOLOJI  TURU

A   N   A   S   A  Y  F  A

 

  HARMAN DANS MUZIK SPOR KULUBU :  Kurulduğu 1987 yılından bu yana HALK OYUNLARI DANS MÜZİK ve SPOR organizasyonları yapan SIVIL TOPLUM KURULUSU FOLKLOR KULÜBÜDÜR. 

HARMAN KULÜBÜMÜZ  1987 yılından bu yana Türkiye de ve yurtdışında uluslararası Folklor – Müzik- Dans ve birçok aktiviteler yapan bir kültür organizasyonudur. Ülkemizde birçok uluslararası organizasyonlar yaparak yurt dışından her yıl ülkemize yaklaşık 250 müzisyen-dansçı ve öğrencileri davet edip aktiviteler yoluyla ülkemizin tanıtımını yapmaktadır. 1994 yılından bu yana Avrupa, Asya ve Amerika’da toplam 72 amatör, profesyonel, Türk gecesi, Türk haftası ve uluslararası  folklor festivalleri düzenlemiştir.

 

KULÜBÜMÜZ YURT DIŞINDA :  UNESCO ya bağlı ( UNICEF)  bir çok kuruluşa üye olup Internasyonal organizasyon folklor I.O.V – C.I.D – WIFOLK – I.G.F  kuruluşuna  üye ve I.G.F kurulşunun Türkiye temsilcisi ve ARTISTIK dal yönetim kurulu üyesidir ve Amerika'da ilk kurulan Hars birliğine üyedir.

KULÜBÜMÜZ YURT ICINDE : Kültür bakanlığı, Gençlik ve spor bakanlığı, Türkiye halk oyunları federasyonu, İstanbul il spor müdürlüğüne baglı ( GENÇLIK KULUBU ve GENÇLIK ve SPOR KULUBU dur)  Bir çok uluslararası FOLKLOR – MUZIK- KORO – MODERN DANS – SPOR  organizasyonlar TÜRKİYE ve yurt dışında yapmaktadır.

 

AKTIVITELERIMIZ LINKLERIMIZ  : Uluslararası kültür festivalleri  - Okullar arası dans yarışmaları - Uluslararası ISTANBUL folklor –koro yarışması - Yurt dışı festival ve kültür turları Okullar Bilim turları Istanbul dans kursları Istanbul muzik kurslarıYurt dışı Otel Turk haftalarıBelediyeler kültür festivalleri - Türki  cumhuriyetleri festivalleri - Uluslararası dans SEMINERLERI  

-31.DONEMI KURS CALISMALARIMIZ : Hayalinizdeki oynamak istediğiniz HALK OYUNLARI , ( Zeybek- Karadeniz- halay Roman Ankara karşılama-Trakya- Oryantal, Sirtaki Zeybetiko LATIN DANSLARI DUNYA DANSLARI    ( Tango, Salsa,Zumba) HALK MUZIGI ( Baglama- kemence- Ritm davul darbuka- Bateri - Gitar-Keman- Yan flut Bas gitar-Elektro Gitar )  Hafta içi ,hafta sonu. 

  8 MART 5 CESMELER DANS MUZIK PARTISINE DAVETLISINIZ  20:00 NOSTRA SAHNE -- 31 MART OKULLARARASI MODERN DANS YARISMASI ATASEHIR SILENCE KONGRE SALONU 01 NISAN OKULLARARSI HALK OYUNLARI YARISMASI ATASEHIR SILENCE KONGRE MER. Okullar arası dans yarısması kuraları  

KADIKOY SUBESI : Kadıkoy merkezde  Yeldegirmeninde özel butik dersleri bir kişi ile max 6 kişilik sınıflar  Halay horon zeybek tango salsa Düğün dansları.

MALTEPE SUBESI KURSLARIMIZ MALTEPE MERKEZDE CAMI ARKASI CARSI ICINDEDIR. 50 M2 AYNALI  LATIN DANS VE BALE SALONUMUZ --110 M2 AYNALI HALK OYUNLARI RITM SALONU VE 50 M2 MUZIK ATOLYEMIZLE SIZE HIZMET VERMEKTEYIZ..

 BEYKOZ KAVACIK  SUBESI    Halk oyunları -halk muzigi korosu- modern dans zumba tum muzik aletleri

                             

BULENT   HOCA 0 532 274 79 73

DUGUN DANS :  Özel istege baglı dersler yada kına düğün dansı GELIN-DAMAT DANSI halk oyunları modern dans lirik dans tango salsa

2018 YURT DISI FEST. 2018 YURT DISI FESTIVAL VE GEZILERIMIZ :  MAKEDONYA -YUNANISTAN - ISPANYA FRANSA HOLLANDA   -4-8 NISAN UKRAYNA LVIV  PARIS BELÇIKA GELIN BIZIMLE DUNYAYI TANIYIN KULTURUMUZU DUNYAYA TANITIN 25 TEMMUZ - 07 AGUSTOS ALSACE SARAP YOLU ( ZAGREP MONTE CATINI TERMA - PISA - FLORANSA -BERN- BASEL -KAYSERSBERK RIQUEWIHR - RIBEAUVILLEOBERNAI STRABURG ST. GILGEN HALLSTATT BELGRED ) OKULAR BILIMTURU CERN NUKLEER  ARASATIRMA MER. Dernekler -Kurumlar-gruplar-okullar-Muzik -Dans -Koro grupları tum dünyadaki kultur aktivitelerine ferdi -grup yada kurum adına festivallerde görev alın ÜLKEMİZİ tanıtalım.     www.youtube.com/harmanfolk   

             YURT DISINA gidecek DANS -MUZIK -KORO ve SPOR  ( futbol-basketbol-voleybol-hentbol vs.)  gruplarınızın organizasyonunu yapabiliriz. Genis bilgileri bizden alabilirsiniz.  1990 yılından bu yana

KATILDIGIMIZ YURTDISI FESTIVALLERI    2018   YURT DISI FEST  REFERANSLARIMIZ

2017 YAPTIGIMIZ FAALIYETLER GÖSTERİLER: İstege baglı yıl içi performans ve aktivite gösterileri dans ve müzik resitali  Yurt içi v Yurt dışındaki kültür festivallerinde öğrendiğiniz oyunları sergileme olanağı saglamaktayız. 

  DUNYA KADINLAR GUNU 2 MART PERSEMBE  üsküdar baglarbası kongre merkezi saat 20:00 

MART dans muzik kaynasma partisi MALTEPE 5 çesmeler 5 mola bistro ( sirtaki grubu sertifika töreni)

13 MAYIS GELENEKSEL HARMAN YEMEGI DANS MUZIK ve ( muzik grupları sertifika töreni)

4 HAZIRAN PAZAR MALTEPE TURKAN SAYLAN KULTUR MER. 31. ANADOLUYUN BEN DANS MUZIK 13.00-18.OO  

5 TEMMUZ 58. AKSEHIR ULUSLARARASI FOLKLOR FESTIVALI

13 TEMMUZ 44 kişi italya fransa ispanya valensiya festivali

24 TEMMUZ 43 kisi italya frans hollanda kultur fest.

30 AGUSTOS CUMHURIYET YURUYUSU VE ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI maltepe 5 çesmeler..

  USKUDAR KADIKOY KURSLARIMIZ    AKTIVITE RESIMLERIMIZ     2018 Yurt disi festivallierimiz  
Tel : + 90 216 346 13 54    -   Fax : + 90 216 346 13 08
BILGI ICIN  BULENT UZUN  05322747973  harman@harmanfolk.com

                          www.facebook.com/harmanfolklor.genclikkulubu    www.youtube.com/harmanfolk  

A   N   A   S   A  Y  F  A