HARMAN TANITIM
     Harman Bilgi
     Yonetim Kurulu

     Referanslarımız
FESTIVALLER
   
 Turkiyedeki Festivaller

     Yurt   Disi    Festivalleri
OTEL ORG.
     Otel organizasyon
     Yurt disi otel org

BELEDIYE FESTIVAL
    
Uluslararsi festivaller

     Turki cum festivalleri
DANS SEMINERLERI
    
Turkiyede Seminer

     Yurt disi seminer
     Seminer Ogretmenleri
FOTO VIDEO
    
Harman Foto

     Cocuk    Foto
     Videolar
KURS KAYIT FORMU
   
 Kayıt icin basınız


A  N  A  S  A Y F  A

HARMAN DANS VE MUZIK KULUBU olarak her yıl  kulubumuz dansçıları ve muzisyenleri ve Baglantı kurdugumuz DERNEKLER -OKULLAR- KURUMLARIN gruplarını yurt dısındaki FESTIVALLERE - TURLARA - GEZILERE -  ve  kultur aktivitelerine HALK OYUNLARI, MÜZİK, KORO, RITIM VE MODERN DANS gruplarını  yurt dışı festival organizasyonlarına götürür.

 Kulup üyelerimiz ve yakınları yada kurumların okulların gruplarını dilerseniz hem çalıştırıp hem yurt dışı festival organizasyonlarını yapabiliriz. Kendi ilçenizde uluslararası festival gerçekleştirebiliriz.festivallere katılım donemleri : NISAN-MAYIS-HAZIRAN-TEMMUZ. Dilediğiniz ülkede dilediğiniz şartlarda sizlerin gruplarını festivallere götürür ve aktivite ve gösteri yapma olanağı tanır ve güvenilir şekilde ülkemize gelmenizi sağlar.festivaller ile ilgili bilgi isteyiniz.

BU YIL KATILACAGIMIZ YURT DISI FESTIVALLERIMIZ

 kultur festivali tün dans ve muzik grupları  MAKEDONYA OHRI FEST         21 MAYIS 25 MAYIS

 ITALYA VENEDIK DANS VE MUZIK FESTIVALI   16 -25 HAZIRAN

Gürcistan festival haziran temmuz( batum samsun trabzon)vize yok pasaport yok.  18-24 MAYIS 7-12 TEMMUZ

bu festivallere danscilarimiz yonetim kurulu ve aileleri katılmaktadır.

U L U S L A R A R A S I

VENEDİK   KÜLTÜR & TURİZM  FESTIVALI  16-25 HAZIRAN 2020

PROGRAM

16 HAZIRAN   : 17:00  İstanbul’dan  hareket, gümrük ve alış-veriş.

17 HAZIRAN   : 11:00 SIRBISTAN BELGRAD  AZIZ SAVA  KATEDRALI, ULUSAL TIYATRO, KALE, TURBE, OSMANLI EVLERI. OTELE YERLEŞME  Serbest zaman alış- veriş. akşam yemeği .

18 HAZIRAN   : 09:00  kahvaltı sonrası otelden ayrılma ITALYA VENEDIK JESOLO OTELE KONAKLAMA akşam yemeği serbest zaman.

18- 19 -20-21 festival günleri gösteri deniz molası ve geziler bu günlerde olacak.

19 HAZIRAN   : 09:00  kahvaltı sonrası deniz molası serbest zaman   prova ve yemek sonrası kortej yürüyüşü ve gösteriler.  ITALYA VENEDIK JESOLO OTELE KONAKLAMA

20 HAZIRAN   : 09:00  kahvaltı sonrası şehir gezisi ve ITALYA VENEDIK  San marko meydanı, Bazilika, Kilise, Rialto koprusu, Dukler sarayı, Ahlar köprüsü, çan kulesi alış veriş hediyelik eşya. 20:00 amfi tiyatroda gösteri OTEDE KONAKLAMA  Akşam yemeği hotelde.

21 HAZIRAN   : 09:00  kahvaltı sonrası otelden ayrılma . ROMA ŞEHİR GEZİSİ Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colezyum, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) OTELE KONAKLAMA

22 HAZIRAN   : 09:00 kahvaltı sonrası otelden ayrılma. PISA-    Şehir turu  FLORANSA Şehir gezisi  (DUOMO MEYDANI-KATEDRAL-SIGNORIA MEYDANI- VECCHIO SARAYI VE KÖPRÜSÜ-UFFIZI) 23:00

23 HAZIRAN   : 10:00 AVUSTURYA  - VIYANA sehir turu  eski sehir Stephan katedrali, graben caddesi st. Peter katedrali  hofburg sarayı  OTEL KONAKLAMA

24 HAZIRAN   : 10:00 MACARISTAN kahvaltı sonrası otelden ayrılma. MACARISTAN  BUDAPESTE  Budin kalesi , Balıkçı Tabyası,Parlemento  Binası, Kahramanlık meydanı, Zincirli arslanlı kopru 19:00 Budapesteden ayrılış.                         
25 HAZIRAN   :
22:00 İstanbul’a varış

ÜCRET: 750 EURO dileyen ücreti 4 taksit ile ödeyebilir.

ÜCRETİ KAPSAYAN HIZMETLER : Lux otobüs ve ikramları 2016 model, TV li koltuk, koltuk sigortası,  ve rehberlik hizmeti, VENEDIK FESTIVALDE  ( kahvaltı+aksam yemeği)  yolculukta   3*** otel konaklama kahvaltı (2-3 kişilik odalarda).

ÜCRETİ KAPSAMAYAN HIZMETLER : Otel dışında yolculuk boyunca yiyecek ihtiyaçları. Vize organizasyon ve Vize ücretleri Venedik tekne gidiş (10euro) , yurt dışı çıkış fonu. müze ve özel turlar.

GURCISTAN BATUM FESTIVALI  18 -  24 MAYIS VE 7-12 TEMMUZ 2020

Gürcistan BATUM sehrinde yapılacak olan ULUSLARARASI  ALTIN ŞELALE halk dansları festivaline davet edildik. Festivale halk oyunları gruplarımız ile katılmak istemekteyiz. Festival *** deniz kıyısında turistik otelde kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği dahil kalınacaktır. Festivale  yurt dışından halk oyunları grupları . müzik ve koro  grupları katılmaktadır. Dileyen DANSÇİLARIMIZ arkadaşlarını ve  velileri de aynı ücret ile bu festivalimize davet edebilir.

18 MAYIS PAZARTESI :    18:00  İstanbuldan  hareket

 19 MAYIS SALI    09:00  Gürcistan sınır kapısı işlemler gümrük alış,veriş. BATUM  şehri ve festival yerine varış .Deniz kıyısı OTEL e yerleşim  2-3-4 Kişilik odalar. öğle yemeği komite ile toplantı deniz molası provalar  serbest zaman . Akşam yemeği.

         19-20-21-22 -23 festival programı Batum kubiliti gezileri alış veriş   imkanı.  Festival genel bilgisi serbest zaman . Program daha sonra verilecektir.                    

 Batum –Gonio sehir gezileri ve gösterileri – tarihi ve turistik alanlar – Dolphin-yunus gosterileri istege bagli -dogal ulusal park-gece partisi -deniz molasi- Batum tekne gezileri istege bagli gösteri tarihlerinde yapılacaktır.                                        

23 MAYIS CUMARTESI :  Kahvaltı sonrası Otel den ayrılış TRABZON  ŞEHİR GEZİSİ alış-veriş. 13:00 Trabzon dan sümela manastırı gezisi.

24 MAYIS PAZAR : Sabah   09:00 istanbul a varış.      

ÜCRET  :  DANSCI VE VELILERI   1900 TL ( 4 taksitle ödenebilir.)     

ÜCRETİ KAPSAYAN HIZMETLER : Yolculuk deneyimli kaptanlar ve lüx otobüs ile çay, kahve, içecek, kahvaltı ikramları ile yapılacaktır. ***  Otelde konaklama 2-3-4 kişilik odalarda ( kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği)

ÜCRETİ KAPSAMAYAN HIZMETLER : Gezi ücretlerimiz istanbul gidiş –geliştir.Yolculuk boyunca  serbest yiyecek ihtiyaçları. Festival alanında serbest alış-veriş. çıkış fonu istege bagli geziler.

NOT: Festivale PASAPORTSUZ ve vizesiz yeni nüfus cüzdanları  ile gidilmektedir.. Nüfus cüzdanları muhakkak resimli olmalıdır.

HARMAN BILIM KÜLTÜR & FESTİVAL ORG.  05322747973

   REFERANSLARIMIZ   2019 KULTUR FESTIVALLERI  YURTDISIRESIMLER

  Uluslararası ISTANBUL DANS MUZIK yarışması ve festivalleri 

 Dernekler -Kurumlar-gruplar-okullar-Muzik -Dans -Koro grupları tum dünyadaki kultur aktivitelerine ferdi -grup yada kurum adına festivallerde görev alın ÜLKEMİZİ tanıtalım. YURT DISINA gidecek DANS -MUZIK -KORO ve SPOR  ( futbol-basketbol-voleybol-hentbol vs.)  gruplarınızın organizasyonunu yapabiliriz. Genis bilgileri bizden alabilirsiniz.  harman@harmanfolk.com  bulent hoca 05322747973